HABER DETAYI

6 Haziran 2017 23:37

Karasu Bioenerji Uzmanı Süleymen Demirci bioenerjisuleyman@gmail.com

Karasu Bioenerji Uzmanı Süleymen Demirci bioenerjisuleyman@gmail.com

Mesaj Veya bioenerjisuleyman@gmail.com Mail Atın Sorularınıza Yardımcı olalım.

BİOENERJİ NEDİR?
Bioenerji, dualar, esmalar, ayet ve surelerle yapılan şifa çalışmasıdır.
Ayet ve surelerin enerjilerini, uygulama yaparken karşı tarafa pozitif enerji olarak aktarmak ve negatif enerjileri çekmek diyebiliriz.
Evrensel Yaşam Enerjisi anlamına gelen Bioenerji, adından da anlaşılacağı gibi, zaten içinde yaşadığımız enerjinin ta kendisidir diyen Süleymen Demirci yaşadığımız günlük koşuşturmaların stresinden çoğumuz farkında değilizdir diyor.
Halimiz bir balığın suyun içinde olup ta suyun farkında olmamasına benzer.
Dolayısıyla, önemli olan bize hayat veren bu enerjinin bilincinde olmak, böylece, olumlu etkilerini almaya açık olmaktır.
İşte bioenerji uygulamak evrenin şifa kanalıyla aynı frekansta olmak gibidir.
Olumlu etkisinı duyumsamamız kaçınılmazdır. Çünkü böyle bir niyet öz gücümüzü farketmemize , saf mutluluk, huzur, sevgi, güven, yaratıcılık, başarı vs.. doğuştan sahip olduğumuz kaynakların güçlenmesine vesile olur.
Böylece, bu enerjinin fiziksel, ruhsal, duygusal ve zihinsel tüm bedenlerimize iyilik getirdiğini deneyimleriz.
Şifa enerjisi insanlık var olduğundan bu yana vardır şeklinde açıklama yapan Bioenerji Uzmanı Süleymen Demirci, Yani Adem a.s başlar, Peygamberlerden ve en son bizim Peygamberimiz Hz Muhammed (sav), ve Peygamber efendimizden mirasçıları olan Allah dostlarına, Evliyahullah ve Evliyahullah’ın aracılığı ile bazı özel insanlara verilen özel bir ilimdir diyor. Eskilerin tabiri ile ocak kabul edilen elden ele geçen özel çalışma uygulamalarıdır.
Peygamberlerin bu konularda ki mücadele ve çalışmalarını yani onlara özel ilimlerini hemen hemen herkes bilir. Mesela Musa a.s sihirbazlarla mücadele ve onların yaptığı sihirleri , büyüleri etkisiz hale getirmesi. Süleyman a.s Cinlere hükmetmesi ve İsa a.s eliyle dokunarak tedavi etmesi. Peygamberimiz Hz. Muhammed a.s ise tüm ilimler şifalar vardır ve mirasçıları aracılığı ile dualar ayetler, esmalar ile insanlar hem ruhsal, hem bedensel şifalanmaktadır.

ŞİFA ENERJİ ÇALIŞMALARININ ÇEŞİTLERİ
Şifa enerji çalışmaları 2 çeşittir diye anlatan Bioenerji Uzmanı Süleymen Demirci, kendi içlerinde de sınıflara ayrıldığını belirtti. Birincisi rahmani yoldan yani Peygamberlerin Evliyahullahın himmeti ile yani zincir halkası gibi elden ele geçmesi. İkincisi ise sufli dediğimiz varlıkların aracılığı ile uygulanmasıdır.
Rahmani şifa enerjisin de beden deki negatif enerji temizlenerek hem ruhsal , hem bedensel şifa çalışması uygulanır. Ruhsal dediğimiz de özellikle psikolojik rahatsızlıkların ve sinir sistemi üzerinde ki birikmiş negatif enerjiler temizlenir. Ve varlıkların insan bedenine bıraktığı negatif enerjiler kontrol edilip temizlenir.
Bioenerji Uzmanı Süleymen Demirci, Sufli yani varlıkların aracılığı ile yapılan çalışmalardır dedi. Bu çalışmalar da biraz daha tehlikelidir. Şifa çalışması esnasında uygulama yapılan kişiye varlık bulaşabilir ve zamanla o kişi de ruhsal sıkıntılar olabilir. Şifa çalışmaya uygulayan kişiler çok dikkat etmelidir. Ayrıca uygulama yaptırmak isteyenlerde bu şifa çalışması yapan kişilere dikkat etmelidirler.

HANGİ DURUMLARDA ŞİFA UYGULAMASI YAPILIR?
Yaşadığınız olayların sebep-sonuç ilişkisini yavaş yavaş algılamaya başladığınızı vurgulayan Süleymen Demirci, doğallıkla çözüm üretmeye başlayabileceğinizi belirtiyor.
Ruhsal sıkıntısı olanlar, vesveseli davranışlar, evhamlı olanlar, panik atağı olan insanlar, asabi davranışları olan ve psikolojik rahatsızlıkları olan kişiler rahatlıkla şifa enerjisi yaptırabilirler.
Ayrıca bedeninde rahatsızlığı olanlar mesela, mide, kalp, dolaşım sistemi, prostat, kadın hastalıkları, migren , sırt boyun ağrıları , bölgesel ağrılar, kanser hastalarında ağrıların hafiflemesi, eklem ağrıları, MS, sara hastaları, şeker hastaları vs. olarak sıralayabiliriz.
Yani bir çok hastalıklarda yardımcı alternatif tıp olarak günümüzde de bir çok ülkede uygulandığı ve artık ülkemiz de yavaş yavaş insanların raağbet ettiği doğal şifa enerji çalışmaları uygulanmaktadır.
Yalnızca kendinize değil, başkaları için de kullanabileceğiniz enerji konusunda iyilik getiren şey kişiler değil, enerjnin kendisidir. Bazen iyileştiren, bazen de zor bir süreci kolaylaştırmaya yarayan bioenerji uygulayıcıların değeri bu enerjiye kanal olma niyetleridir. Bu niyet, başkalarının iyiliğine vesile olurken kullanıcının da şifalanmasını sağlar.

KİMLERE ENERJİ UYGULAMASI YAPILABİLİR?
Yeni doğmuş bebekten son nefese kadar herkese uygulandığını anlatan Bioenerji Uzmanı Süleymen Demirci, hiçbir yan etkisi olmadığından bahsetti. Özelikle kanser hastalarının ağrılarının hafiflediği ve ruhsal sıkıntısı olup yıllarca kurtulamayanlar şifa enerjisi yöntemlerini denemektedirler. Özellikle de hamile bayanların yaşadığı hamilelik sendromu ve beden de birikmiş negatif enerjinin temizlenmesinde fayda sağlayabilmektedir.
Hem kendi ruh sağlığı için, hem de taşıdığı bebeğin hamilelik süresince rahat bir süreç geçirmesi sağlanabilir. Her hastalığın tedavisi mümkün Araştırıp doğru kişiyi bulmak gerek. Gerek şifa enerjisi, gerek bitkisel tedavi , masaj, hacamat, sülük gibi bir çok doğal tedavi yöntemi vardır ve günümüz modern tıbba yardımcıdır.

NEGATİF ENERJİLERDEN ARINMADA ŞİFA ÇALIŞMASININ YERİ..
Büyü başka bir büyü ile bozulmaz. Negatif enerji, ancak kötü enerjiye neden olan varlıkların insan vücudundan arındırıldığı zaman kalkar. Negatif enerjiyi ortadan kaldırmaya çalışmak kolay bir iş olmayıp, bu meslek ehil uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Anne baba adı doğum yılı sorularak kötü enerjiden arınılamaz. İnsanın fiziksel bedeni, sayısal bedeni, astral bedeni, ruhu, nefsi olmak üzere bir bütünsellik arz eder.
Negatif enerji ve kötü enerjiden arındıktan sonra negatif varlıkların insan bünyesinde bıraktığı negatif enerji ve negatif enerjinin etkilerini temizlemede oldukça mesafe katettiğini belirten Süleymen Demirci bu konuda insanlara rehber olabilecek Kitap çalışması içerisinde olduğunu da belirtti.
https://www.youtube.com/watch?v=iVXCdskOWA4

Telefon: +90 (0535) 429 02 53

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
DarkOrchid